Yüz Germe Ameliyatı

Göz kapağı ilk sarkan ve kırışan bölgelerdendir, mimiklerin bol olduğu ve ince cilt yapısına sahip olduğu için ilk çizgiler kendisini bu bölgede gösterir. Göz kapağı operasyonu ile cilt fazlalığı, yağ torbaları alınır ve Lazer de aynı anda uygulanabilir.Yüzdeki kırışıklık ve sarkmalar için yüz germe”yüz germe ve boyun germe yapıldığında izler kulak arkasında kalır. Operasyon sonrası tam iyileşme bir hafta on gün kadar sürer.

Alındaki çizgileri, düşük kaşları, kaşların arasındaki ve göz çevresindeki kırışıklıkları uzaklaştırıyor, yüz ve boyundaki cilt sarkmalarını gideriyor, azalmış yağ dokusuna ilaveler yapıyor, elmacık kemiklerinizi, çene hatlarınızı düzeltiyor ve zamanla yıpranmış cildinizi tazeliyoruz. Bazen bunları yaparken kapalı yöntemler (endoskop) ve Lazer kullanıyoruz. Size daha çekici ve daha genç bir görünüm kazandırmak için size özel bir planlama yapıyoruz. Çok kısa zamanda -bazen aynı gün- evinize dönüyorsunuz.

Procedure Videos

Tüm estetik ameliyatlarda olduğu gibi sağlık problemi olmamak ve gerçekçi beklentileri olmak esastır. Yüz germe girişimiyle elde edilebilecek sonuçların sınırlı olabileceğini anlamak ve psikolojik olarak dengeli olmak önemlidir. Tüm yüz için çizilmiş ideal bir şablon yoktur. Amaç daha iyi bir yüz görünümünü sağlamaktır. Cilt yapısı, etnik özellikler, deri elastikiyeti, yüz kemik yapısı ve gerçekçi bir yaklaşım ameliyattan önce irdelenmelidir. Bu girişim seksenli yaşlarda yapılabileceği gibi bazen otuzlu yaşlarda bile gerekmektedir.

Yüz germe ameliyatları yaşlanmayı durduramaz, ya da saati geriye döndüremez. Facelifting daha iyi, daha sağlıklı ve daha genç görünmenize yardımcı olacaktır. Ameliyat sonrası gözlemlediğimiz olumlu sonuç ise kişinin kendine olan güvenindeki artıştır.

Operasyon Süreci

Beraber Planlanabilecek Operasyonlar
Ameliyat Öncesi Muayene ve Görüşme
Ameliyat
Ameliyat Sonrası
WhatsApp chat